Tekenen in een flutwinter
Kees tekent door om zijn gedachten af te leiden van de wegkwijnende winter en negatief wereldnieuws.

Donderdag 21 februari 2019
De tweede tekening van dit jaar is voltooid
Beste Monique,
Inmiddels heeft mijn klant vol verrukking gereageerd door middel van zo’n lieve en blijde e-mail!
Ze heeft me toestemming gegeven de foto die ik van de tekening heb genomen op Facebook te zetten. Hoezeer de vreugde over het resultaat van het werk er ook mag wezen, met mijzelf gaat het nog steeds niet geweldig. Ik heb geregeld last van depressieve stemmingen. Het slechte wereldnieuws dat mij de afgelopen weken op me af is gekomen, heb ik nog niet verwerkt.
Ook het feit dat de winter nu weg kwijnt speelt een rol. Geen vorst meer, geen ijs, geen sneeuw… Even hebben we winterweer gehad in januari. Ik genoot er dan ook volop van, maar helaas heeft het allemaal veel te kort geduurd. Ook in december en begin januari hadden we nauwelijks vorst. Al met al is het een flutwinter.
Bidden dat de volgende winter weer een hele koude mag zijn met veel en lang aanhoudende vorst.
Om mezelf toch nog perspectief in het dagelijkse leven te geven, ben ik begonnen aan de volgende tekening. Ik kan niet stil zitten.
Wat betreft de tekening in wording, daarover later meer….
Hartelijke groeten,
Opmerkingen
Alle opmerkingen bekijkenEr zijn nog geen opmerkingen geplaatst.